O nas <

KIM JESTEŚMY ?

Jesteśmy polskimi przedsiębiorcami,którzy od podstaw budują sieć pizzerii La Torre. Pierwszy lokal powstał na warszawskim Ursynowie przy al. KEN 97. Jej spektakularny sukces zachęcił do kontynuacji rozwoju poprzez budowę sieci restauracji.

Obecnie posiadamy 7 pizzerii w Warszawie (Ursynów, Ursus, Bemowo-Jelonki, Wola, Śródmieście, Bielany/Żoliborz, Tarchomin,).


MENU

Po pierwsze - DOSKONAŁA PIZZA. Naszą pizzę przygotowujemy ze świeżych składników - najlepszych jakie możemy znaleźć. Nasze menu urozmaiciliśmy wprowadzając dania kuchni włoskiej MAKARONY, dania główne z mięsem orientalnie przyprawionym KEBAB. W naszej ofercie znajdziesz również: TORTILLĘ, QUASADILLAS, PIECZYWO CZOSNKOWE oraz dania drobiowe NUGGETS I CHRUPIĄCE SKRZYDEŁKA Z KURCZAKA oraz POLĘDWICZKI Z KURCZAKA.


OBSŁUGA

Po drugie - w restauracjach La Torre spotkasz miłą i profesjonalną obsługę kelnerską.


SPORT

Po trzecie - La Torre stawia na sport. W naszej restauracji zainstalowane są duże telewizory plazmowe z możliwością oglądania "Na żywo" wszelkiego rodzaju imprez sportowych zarówno w Polsce jak i na świecie.


IMAGE

Po czwarte - restauracja La Torre to ciepły, przyjazny lokal, w którym miło możesz spędzić czas. Udało nam się to dzięki specjalnym zabiegom naszego architekta.


JAK ZAMÓWIĆ?

Po piąte - chcemy docierać wszędzie tam gdzie są nasi Klienci.
Aby wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom uruchomiliśmy trzy kanały dystrybucji:

Serwis restauracyjny - dla wszystkich tych, którzy mają trochę czasu i chcą cieszyć się miłą atmosferą naszych restauracji,

System sprzedaży na wynos, dla wszystkich, którzy właśnie przejeżdżają koło naszych lokali i chcą szybko odebrać swoją ulubioną pizze, a przy tym zaoszczędzić na kosztach,

Dostawa do domu lub do biura. Dzięki ograniczonym strefom dostawy, wyszkolonym dostawcom gorąca pizza dojeżdża do każdego naszego klienta bardzo szybko.


PROMOCJE

W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo atrakcyjnych promocji, które zdecydowanie pozwolą obniżyć koszt Twojego zamówienia.

Zapraszamy do odwiedzania naszych lokali i telefonicznego zamawiania pizzy!